Kwiaty - Rwa kulszowa, stres, depresja
Polski English

KOSZYK

Ładowanie...

Zamów matę Khushi już dziś!

Dostawa maty masującej gratis

Inwestycja w matę Khushi to inwestycja w samego siebie. Idź śladem tysięcy zadowolonych klientów: skorzystaj z wyjątkowej okazji i zamów dla siebie matę Khushi – teraz w cenie promocyjnej w Polsce. Przesyłka gratis.
Kliknij przycisk ZAMÓW i w ten sposób już za kilka dni Twoje ciało i dusza rozpoczną nowe życie

Zamów matę z kolcami teraz!

Historia maty z kolcami

Tysiące lat doświadczeń w nowoczesnej formie.

Historia maty z kolcami sięga tysięcy lat wstecz. W Chinach akupresurę stosuje się od pradawnych czasów jako część sztuki medycznej. Dzięki stymulacji różnych punktów wrażliwych na dotyk ciało odzyskuje sprawność, a umysł równowagę.

W Indiach mat z kolcami używano z powodzeniem w praktykach jogi w celu usunięcia blokad psychicznych i fizycznych. A zatem w odróżnieniu od tego, co się powszechnie sądzi, mata z kolcami nie została stworzona jako narzędzie fakira w celu dowiedzenia wytrzymałości na ból czy męskości, ale jest środkiem wykorzystywanym do ukojenia duszy i wzmocnienia ciała.

Liliowa barwa maty Khushi ma znaczenie symboliczne – jest to kolor duchowości, medytacji i jasności umysłu, które w nowoczesnym społeczeństwie stały się towarem deficytowym.

Medytacja Yantra

Yantra to geometryczny symbol, na którym można skupić myśli podczas medytacji.

Poniżej podano przykład medytacji Yantra:
  1. Powieś Mandalę Shri Yantra na ścianie skierowanej na północ lub wschód w taki sposób, aby środek Yantry znajdował się na wysokości oczu.
  2. Stań w swojej ulubionej pozycji lub, jeśli chcesz, usiądź na krześle, utrzymując prosty kręgosłup.
  3. Wdychaj powietrze przez nos, a wydychaj przez usta. Nie wymuszaj oddechu, pozwól na jego swobodny przepływ.
  4. Spójrz w sam środek Yantry, starając się jak najrzadziej mrugać. Nie masz przyglądać się poszczególnym częściom Yantry, ale patrzeć w sam jej środek i zarazem widzieć całą Yantrę. To ćwiczenie należy wykonywać codziennie; powinno ono trwać co najmniej 15-30 minut – doznanie będzie niesamowite.
Po co najmniej siedmiu dniach medytacji z Mandalą Shri Yantra będziesz w stanie połączyć się z tą samą energią jantryczną bez pomocy Yantry (na początku być może będziesz musiał skupić wzrok w jakimś zewnętrznym punkcie, rzeczywistym lub wyimaginowanym, albo z zamkniętymi oczami przywołać Yantrę w pamięci). Przy stosowaniu tej techniki zaleca się, aby utrzymywać stan dążenia i intensywnego pragnienia doświadczenia uszczęśliwionej energii świadomości. Na wyższych etapach Mandala Shri Yantra pochłonie całą Twoją uwagę i nie będziesz już w stanie rozróżnić, czy to Yantra jest w Tobie, czy też Ty w Yantrze – osiągnie stan jedności absolutnej.

Badania potwierdzają, że:

Mata KHUSHI ma pozytywne działanie w przypadku następujących objawów:

Stres
Bóle mięśni
Bóle stawów
Bóle pleców
Ból w karku
Ból głowy
Wypalenie
Fibromyalgia
Wysokie ciśnienie krwi
Depresja
Problemy ze snem
Napięcia
Lumbago
Rwa kulszowa
Migrena
Brak energii
Bóle mięśni po treningu

Mata z kolcami może również powodować następujące pozytywne efekty:

Głęboka relaksacja
Usuwanie napięć
Zwiększone przyswajanie tlenu
Poprawa krążenia krwi
Uwalnianie endorfin i oksytocyny
   Przeczytaj więcej