Kwiaty - Rwa kulszowa, stres, depresja
Polski English

KOSZYK

Ładowanie...

Zamów matę Khushi już dziś!

Dostawa maty masującej gratis

Inwestycja w matę Khushi to inwestycja w samego siebie. Idź śladem tysięcy zadowolonych klientów: skorzystaj z wyjątkowej okazji i zamów dla siebie matę Khushi – teraz w cenie promocyjnej w Polsce. Przesyłka gratis.
Kliknij przycisk ZAMÓW i w ten sposób już za kilka dni Twoje ciało i dusza rozpoczną nowe życie

Zamów matę z kolcami teraz!

Ból Głowy

- Cierpisz na częste, migrenowe bóle głowy?
- Ból głowy powoduje uczucie fizycznego i psychicznego wyczerpania?
- Przyjmujesz duże ilości środków przeciwbólowych?
- Ból głowy negatywnie wpływa na Twoje samopoczucie, wydajność w pracy, relacje z najbliższymi i utrudnia Ci codzienne funkcjonowanie?

Ból głowy to jedna z najpoważniejszych chorób społecznych. Jest uciążliwą dolegliwością i utrudnia normalne funkcjonowanie organizmu. Bóle głowy mogą mieć rozmaite przyczyny, od przemęczenia oczu lub zapalenia zatok, po bóle migrenowe i poważne schorzenia. Do uśmierzania bólu głowy stosuje się przeważnie środki przeciwbólowe, jednak środki przeciwbólowe mogą czasami właśnie powodować bóle głowy. Dlatego warto odwołać się do naturalnych sposobów uśmierzania bólu. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest Mata Khushi – nowość na polskim rynku.

ból głowy

Mata Khushi pomoże Ci pozbyć się dolegliwości związanych z bólami głowy. Kilkadziesiąt minut dziennie powoduje głęboką relaksację i osłabienie dolegliwości bólowych . Rewolucyjne kolce pomagają pozbyć się napięcia i stymulują punkty akupresury. Już po kilku dniach stosowania maty zmniejsza się intensywność i częstotliwość występowania bólu. W czasach, kiedy tempo życia jest coraz szybsze, niezwykle ważne staje się odzyskanie harmonii pomiędzy ciałem i duszą. Mata Khushi to kombinacja najlepszych aspektów technologii z siłą wschodniej tradycji. To prosty sposób na wyciszenie i ukojenie bólu.masaż głowy

Inwestycja w Matę Khushi to inwestycja w samego siebie. Idź śladem tysięcy zadowolonych klientów: skorzystaj z wyjątkowej okazji i zamów dla siebie Matę Khushi – teraz w cenie promocyjnej w Polsce.


Badania potwierdzają, że:

Mata KHUSHI ma pozytywne działanie w przypadku następujących objawów:

Stres
Bóle mięśni
Bóle stawów
Bóle pleców
Ból w karku
Ból głowy
Wypalenie
Fibromyalgia
Wysokie ciśnienie krwi
Depresja
Problemy ze snem
Napięcia
Lumbago
Rwa kulszowa
Migrena
Brak energii
Bóle mięśni po treningu

Mata z kolcami może również powodować następujące pozytywne efekty:

Głęboka relaksacja
Usuwanie napięć
Zwiększone przyswajanie tlenu
Poprawa krążenia krwi
Uwalnianie endorfin i oksytocyny
   Przeczytaj więcej